Sayfalar

28 Şubat 2015 Cumartesi

Netlioo Nedir?

https://netlioo.com/register/20152015

Netlioo'yu birkaç maddede tanımlayabiliriz. Netlioo genel bir tabirle bir sosyalalışveriş platformudur. Tabi netlioonun çok büyük farklılıkları var. Netlioo'ya başka bir tabirle, kazandıran platform diyebiliriz.

Netlioo nasıl kazandırıyor ona bakalım:

Alışverişlerde kazan
Netlioo üyesi olarak yaptığınız alışverişlerde diğer kişilere göre daha uygun fiyata ürün alıyorsunuz. Nedeni ise şu: Netlioo'nun çok büyük bir kitle üyesi var. Netlioo e-satış yapan firmalarla anlaşma yapıyor ve firmalar da netlioo üyelerine özel indirimlerde bulunuyor. Mesela markafoni'nin sitesine gitip alışveriş yaptınız. 100 TL'ye bir ürün aldınız. Eğer bunu netlioo üyesi olarak alırsanız %9 indirimli alıyorsunuz.

Sosyal medyada kazan
Twitter ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarınız varsa bu firmaların ürün reklamlarını paylaşarak kazanç elde edebiliyorsunuz. Eğer bir de paylaştığınız ürün satılırsa, satıştan da pirim alıyorsunuz. Kazancınız netlioo hesabınızda birikiyor ve banka hesabınıza nakit olarak aktarabiliyorsunuz.

E-ticaretten kazan
Hiç sermaye ve teknik bilginiz olmadan netlioo sayesinde bir sanal mağaza açabiliyorsunuz. Mağazanızdan yapılan alışverişlerde her üründen pirim alıyorsunuz. Üstelik alışverişle ilgili hiçbir işleme karışmıyorsunuz. Siz sadece yönlendiriyor ve piriminizi alıyorsunuz.

Üyelikten kazan
Netlioo'nun en çok kazandıran maddesi budur. Çevrenize de netlioo'yu anlatarak üye yapın. Hem onlar kazansın hem de siz. Üstelik bir defaya mahsus değil. Alt üyenizin her işleminden siz de kazanıyorsunuz. O kazandığı sürece size de pirim gelecek. Sizin alt üyeniz birilerini üye yaparsa hem o, hem de siz kazanacaksınız. Bu alt üyelik 5 seviye boyunca devam edecek ve siz tüm bu üyelerin yaptığı her işlemden kazanacaksınız.

Üyelik nasıl yapılır?
Üyeliklerde davet kodu geçerlidir. Bu bir referans niteliğindedir. Siz bir davet kodu ile üye olun. Üye olduktan sonra bir davet kodu oluşturuyorsunuz. Üye olacak olan kişilere oluşturduğunuz bu davet kodunu veriyorsunuz ve davet kodunuzla üye oluyorlar.

Netlioo.com'a üye olmak için davet kodu: xyz2015

NETLİOO'YA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder